Korn – Monumental, A Global Streaming Event (#366)

S live streamom sa prihlásila aj jedna z najväčších súčasných metalových kapiel.

Monumental, ako Korn predstavenie nazvali, bolo ohlásené týždne vopred, no čakanie sa vyplatilo. Výsledkom bola zatiaľ najkrajšia a najväčšia scéna v histórii online koncertov. Ak sa mýlim, opravte ma.

Show začala v sobotu 24. apríla o 22:05 hod. nášho času a už za toto treba chlapcov pochváliť – konečne sme nemuseli na prenos z USA čakať do 3:00. 🙂 Po krátkom dokumente o prípravách akcie (nájdete ho aj na FB-stránke skupiny) sa rozoznelo klávesové intro a pätica nastúpila na scénu. Na úvod zvolila song Victimized z albumu The Paradigm Shift. Zvuk i celý vizuál bol výborný, len poznáte to – každý by si najradšej namixoval svoje obľúbené piesne a tak mi chýbali najmä hity z Untitled, ale aj rôzne bonusové tracky, ktoré nikdy nezazneli naživo, napr. Calling Me Too Soon.

Poďme však späť k playlistu. Asi najviac ma potešili skladby, ktoré Korn bežne nehrávajú: Insane, Thoughtless, Black Is the Soul, Alone I Break a Dirty. Z osvedčených hitov vynechali Blind i Got the Life, ale zaradili Falling Away from Me či Freak on a Leash. 70-minútovú show uzavrela dvojica Narcissistic Cannibal (jediná pesnička z “elektronického albumu” The Path of Totality) a Here to Stay (nadčasový hit z Untouchables).

Rozhodne to neboli peniaze “vyhodené do vetra” a ešte niekoľko hodín máte možnosť zakúpiť si vstupenku a stream si spätne pozrieť. Nebudete ľutovať.


Johny, Poetry in Telegrams

……………………………………………………………………………………………………………

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Instagram Poetry In Telegrams – our Instagram

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.