Madison Beer – Life Support in Concert (#360)

Pomaly sa stávam expertom na online koncerty a tak som chmatol aj po skvelej popovej atrakcii! 🙂

Veľkú online pop show som ešte nevidel, takže zvedavosť, ako sa s touto úlohou popasuje mladučká Madison Beer, bola na mieste. 22-ročná Američanka pripravila vystúpenie pri príležitosti vydania svojho debutového albumu Life Support.

Navštívil som “EU event”, takže udalosť začala krátko po 21:00 hod. 7. marca 2021. Od prvej chvíle bolo jasné, že uvidíme profi scénu. Svetlá, neprečačkané pódium, práca s kamerami, strih – všetko bolo naozaj excelentné! Nehovoriac o krásnej Madison, ktorá stihla niekoľko štýlových kostýmov a jej pohyb po pódiu by jej závidela nejedna skúsenejšia kolegyňa – ležala, sedela, stála, skákala, tancovala, čokoľvek. 🙂 A očný kontakt – ako by spievala iba pre vás! Poklona patrí aj šikovnej kapele, ktorá bola zložená výhradne zo žien: Arianna Powell (gitara), Kaela Sinclair (klávesy), Bianca Richardson (bicie nástroje) a sláčiková sekcia (Kiara Ana Perico, Mia Barcia-Colombo). Škoda, že vystúpenie bolo nahraté vopred, ale rozumiem, že toto je menší risk a záznam sa dá doladiť a zostrihať oveľa lepšie ako live program.

Všetko odštartovalo intro The Beginning, nasledované paradoxne songom Good in Goodbye. 🙂 Kapela dodávala od začiatku vystúpeniu potrebnú plastickosť a v Stained Glass sme sa dočkali aj gitarového sóla so slajdom. To, že Madison je veľmi slušná speváčka, asi netreba dodávať, ale znovu musím podčiarknuť skutočnosť, ako dobre sa zároveň orientuje a cíti na pódiu.

Za zmienku tiež stoja intermezzá medzi piesňami – show vďaka nim vyznela ako jeden kompaktný celok. Samozrejme, dočkali sme sa aj hitov, ktoré sú momentálne v najvyššej rotácii – Baby, Selfish či Boyshit (ten bol nedávno u Jimmyho Kimmela uvedený pod slušňáckym názvom I Don’t Speak). 🙂 Ak by som však mal zvoliť osobného favorita, je to nenápadný song Sour Times.

Beer sa po trištvrte hodine rozlúčila pomalou pesničkou Everything Happens for a Reason a outrom Channel Surfing / The End, pri ktorom naozaj sedela v zákulisí pri telke a prepínala kanály, až nakoniec vypla aj nás a celý stream. 🙂 Vizuálne zatiaľ najkrajšia show, čo som za éry online koncertov videl!Johny, Poetry in Telegrams

……………………………………………………………………………………………………………

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Instagram Poetry In Telegrams – our Instagram

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.