Love and Death: Perfectly Preserved Album Release Event (#356)

Head a kol. vstávajú z popola.

…či skôr zo stavu nečinnosti. 🙂 S obmenenou zostavou včera Love and Death predstavili nový album Perfectly Preserved.

Online koncert začal o 2:00 hod. nášho času, teda už 13. februára 2021. Po krátkom úvodnom dokumente nasledoval prvý song show – Tragedy, inak č. 2 na čerstvom CD. Ihneď boli jasné minimálne dve veci: 1. vystúpenie je nahraté vopred, 2. zvuk bude super. Nasledujúci Meltdown zasa ukázal, že nepôjde len o piesne z novinky.

A aký by to bol koncert bez hostí!? 🙂 Od singlu Down na pódium prišiel Keith Wallen (Breaking Benjamin), aby kolegom vypomohol nielen s gitarami, ale aj so spevom. Až sa mi chvíľami zdalo, že už tam spieva príliš veľa ľudí. 🙂 A to ešte nepribehla na scénu Lacey Sturm (ex-Flyleaf)! 🙂 Tá sa predviedla v cover-verzii Bieberovho (!) hitu Let Me Love You a treba povedať, že príjemne oživila dovtedajšie mužské ťaženie. Koncert finišoval skladbami Paralyzed (z debutového albumu) a White Flag (záverečný song novinky), v ktorom si zahosťoval Matty Mullins.

Dovedna zaznelo 13 piesní a show trvala hodinu. Všetci podali profi výkony a veľmi slušne spievali. Ťažko tu niečo vytýkať, snáď iba to, že celá akcia bola natočená vopred – ako som už spomínal v úvode. Ešte viac by potešilo “raw” LIVE vystúpenie, aj za cenu nie dokonalého zvuku či obrazu. Na nové CD sa každopádne teším a dúfam, že dorazí v pondelok či utorok, keď už to pošta nestihla doručiť do piatku… 🙂

Johny, Poetry in Telegrams

……………………………………………………………………………………………………………

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Instagram Poetry In Telegrams – our Instagram

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.