Sammi Doll, The Bourbon Room Hollywood Live (#343)

V The Bourbon Room u Cherry Dollface sa stretávajú rôzni umelci z alternatívnej scény, ktorí tu odohrajú naživo svoje piesne a absolvujú rozhovor. V sobotu 12. 9. 2020 na miesto činu dorazila Sammi Doll so svojou bandou.

Ak vám meno nie je povedomé, vedzte, že ide o klávesistku IAMX, ktorá rozbieha svoju sólovú kariéru a čudujem sa, že tak nespravila už dávno. Vyzerá ako gotická princezná a jej talent je rovnako výrazný ako jej zjav. A keďže situácia so zahraničnými koncertmi u nás je taká, aká je, tento online stream padol práve vhod. 🙂

Sammi Doll – rozhovor v The Bourbon Room

Vystúpenie prebehlo v troch fázach (2+2+3 songy) a bolo popretkávané rozhovormi so Sammi, ktorá si vždy odskočila z pódia k Cherry. Prvá pesnička večera AN OM IE by mala byť zároveň prvým singlom/videoklipom. Zazneli aj ďalšie nové piesne, no rovnako časť tvorby skupiny Bullet Height, v ktorej Sammi takisto hrá a spieva. Z tej spomeňme Break Our Hearts Down, Wild Words či záverečnú Hold Together.

Záber z vystúpenia Sammi Doll s kapelou

Okrem dobrého zvuku treba pochváliť aj svetlá, ktoré programovala samotná frontwoman! 🙂 Kapela takisto odviedla poctivú prácu a gitarista Evan Sammi výborne sekundoval pri vokáloch. Čo sa týka žánru, ide o zmes gothic rocku, metalu a elektroniky, každopádne veľmi príjemnú.

Keď som na jar Sammi písal, či ju uvidíme na turné IAMX, odpísala, že nie, pretože Chris teraz robí akustické koncerty. Netušil som však, že toto obdobie využije na prípravu svojich sólových singlov. Šikovné a inšpiratívne dievča!

……………………………………………………………………………………………………………

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Instagram Poetry In Telegrams – our Instagram

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.