Mysteries – 5 otázok pre Ivanu Kološovú (#310)

Pýtate sa, kto je to krásne dievča z nášho nového klipu Mysteries? 🙂

Ivana Kološová (19) ešte študuje, no zdá sa, že ju čaká zaujímavá kariéra. Aj pre ňu máme pripravených päť rôznych otázok… 🙂

 

Sequence 01.00_04_48_20.Still015

Ivana Kološová v klipe Mysteries

 

J: Ivanka, našli sme ťa na internete tak trochu náhodou. Kde si sa doteraz skrývala a kde všade si už hrala či spievala? 🙂

I: Študujem na konzervatóriu v Nitre hudobno-dramatický odbor, takže s hudbou a herectvom sa stretávam takpovediac dennodenne. Ako mladšia som účinkovala v študentských muzikáloch dramatického krúžku v Komárne, ktorý som navštevovala 4 roky. Momentálne ma môžete vidieť v predstavení Tisícročná včela v Divadle Andreja Bagara v Nitre alebo v Slovenskom filmovom divadle v predstavení Ťapákovci. Taktiež ma budete mať možnosť vidieť v pripravovanej inscenácii hry Kým kohút nezaspieva, v už spomínanom Slovenskom filmovom divadle.

 

J: Aký máš vzťah k rozprávkam?

I: Milujem ich! Neverím tvrdeniu, že rozprávky sú len pre deti. Je jedno, aká som stará… Nie je nad to odreagovať sa, či častokrát si aj poplakať pri dobrej rozprávke.

 

J: V klipe je aj krátka „hororová pasáž“, v ktorej si naozaj presvedčivá. Čo ty a horory?

I: Ďakujem krásne. Keď som bola mladšia, bola som takpovediac hororová maniačka. Celkovo takáto hororová tematika je mi veľmi blízka. Napríklad milujem Halloween a už si ho hádam ani neviem predstaviť bez poriadneho hororu. Avšak, ak sa mám priznať, som pri tomto žánri dosť náročná. „Jump scares“ to u mňa neuhrajú, film musí mať aj zaujímavý námet a prepracovaný dej, aby u mňa uspel.

 

 

J: Nie je ľahké vyrozprávať v hudobnom videoklipe celý príbeh. Myslím, že vďaka dobrým hereckým výkonom sa to v tomto prípade podarilo. Ako si si užila natáčanie a na čo budeš najradšej spomínať?

I: Som nesmierne šťastná, že som dostala príležitosť sa takéhoto niečoho zúčastniť. Celý deň som si veľmi užila a bola to pre mňa skvelá nová skúsenosť. Celý štáb bol veľmi milý a profesionálny. Taktiež som neskutočne šťastná, že som dostala príležitosť zahrať si po boku tak úžasného herca, ako je Gregor Hološka.

 

J: Zatiaľ si ešte študentka, no určite máš už aj nejaké ďalšie plány alebo aspoň herecké sny…

I: Po maturite na konzervatóriu, ktorá ma čaká už tento rok, by som určite chcela skúsiť vysokú školu s podobným zameraním. Určite sa chcem v budúcnosti viac venovať hudbe a spevu a mojím momentálne najväčším snom by bolo usadiť sa v nejakom dobrom divadle.

 

P. S. Aktuálny singel Mysteries nájdete na našom CD I, Koheleth a jeho text v novej knižke War for the Point of the Story (Poetry in Telegrams Lyrics). Zasielame z nášho e-shopu (aj s venovaním): https://poetryintelegrams.bandcamp.com/merch

Pokojne však môžete napísať jednoduchú objednávku na poetryintelegrams@gmail.com 🙂

Cez víkend nás ešte čaká rozhovor s režisérom videoklipu – Petrom Čermákom.

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Instagram Poetry In Telegrams – our Instagram

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

 

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.