NAMM 2019 (#264)

NAMM 2019 sledovaný z tepla domova. 🙂

Žiaľ, najväčší hudobný veľtrh opäť iba na mojom monitore a nie osobne, ale neva. Podstatné sú novinky, ktoré ma zaujali… 🙂

Tradične sledujem najmä trh s viacstrunovými gitarami, tak začnem touto sférou. Najväčšie značky ma tento rok veľmi neohúrili, ale pekná sedemstrunka sa podarila firme Charvel, ktorá vyrobila signature model gitaristu Antonia Angela Vivaldiho. Presný názov je Angel Vivaldi Signature DK24-7 NOVA a je to naozaj elegantná gitara so zlatou mechanikou a DiMarzio snímačmi!

 

 

Zo zosilňovačov ma asi najviac prekvapila maličká hlava Peavey invective MH. Ide o 20W verziu veľkého hlaviska invective.120 gitaristu M. Mansoora (Periphery). Má množstvo rozličných vychytávok (o. i. noise gate), takže rozhodne silná konkurencia pre ostatné mini zosíky. 🙂

 

 

Čo sa týka gitarových efektov a krabičiek, u mňa vyhráva šikovné riešenie firmy EarthQuaker Devices, ktoré má názov Swiss Things a kombinuje efektové slučky, ABY-prepínač + pár ďalších vecí. Rozhodne uľahčí život nejednému gitaristovi! 🙂 A čo zaujalo vás?

 

 

Na záver ešte pripomienka: Zľava na tričká s motívom nového CD POETRY IN TELEGRAMS – I, Koheleth na našom BandCampe, kde nájdete aj všetky naše CDs. Poštovné pre Slovensko je naozaj symbolické (pre CD 1,- €), takže netreba váhať, kliknite SEM. 🙂 Ak sa vám nechce klikať, tak nám jednoducho napíšte na poetryintelegrams@gmail.com. !

 

…………………………………………………………………………………………………………………..

 

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Bandcamp Poetry In Telegrams – ourBandcamp, MP3, CDs

Musicglue Poetry In Telegrams – our e-shop: CDs, badges 

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Instagram Poetry In Telegrams – our Instagram

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

 

 

 

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.