2017 & Poetry in Telegrams (Blog Post No. 212)

Rekapitulujeme rok 2017…

Tak čo sme vlastne tento rok stihli?

Úvod roka sa niesol v znamení výročných rebríčkov (vo viacerých sme figurovali) a pochvalných recenzií na EP Melancholy.

Vo februári sme sa dozvedeli o nominácii Melancholy na Radio_Head Award, kategória Hard & Heavy. Hrali nás v Rádiu_FM (Headbanger_FM) a bol som tiež hosťom Maroša Buchela v relácii HARD”N”HEAVY (Rádio WOW).

V marci vyvrcholili moje problémy so šľachami na ruke a dostávam ortézu. 12. marca bolo slávnostné vyhlasovanie Radio_Head Awards, ale cenu sme nakoniec nezískali. V dokrútke bola namiesto mojej fotky, fotka môjho hosťa – Jørgena Munkebyho. Dobre sa na tom pobavil. 😀

V apríli pokračujú zdravotné problémy, no vychádza aspoň článok v časopise Rock & Pop. Palo Šubert (Hlukoskop) zverejnil Unboxing, v ktorom rozbaľoval naše CDs. A stretol som sa vo Viedni s Chinom a Stephom z Deftones.

Máj až júl ani veľmi nestoja za reč, snáď okrem noviniek mojich spolupracovníkov – nový album vydal Paul Ortiz (ZETA) i Roland Grapow (Masterplan).

August bol plný koncertov, no predovšetkým konečne sme natočili štvrtý oficiálny klip – k skladbe Bulgakov (EP Melancholy). V hlavnej úlohe opäť Gregor Hološka + krásna Klaudia Kamenčíková (pozdravujeme na Kubu).

 

IMG_1093

Natáčanie klipu Bulgakov (Photo: Johny)

 

20. septembra 2017 ráno prebehla premiéra klipu Bulgakov na hudba.sk. Nasledovala séria článkov na internete i v tlači (september – október).

 

 

V novembri sa ešte uskutočnilo zopár zaujímavých koncertov a v decembri vznikol nový internetový obchod Poetry in Telegrams, takže určite sa tam mrknite…

A aj tento rok som poctivo písal hudobný blog, takže čoskoro si predstavíme najčítanejšie články r. 2017. 🙂

 

Prečítajte si aj minulé blog posty! 🙂

————————————————————————–

Sledujte všetky naše stránky:

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Ako získať CD Poetry In Telegrams – how to order our CDs

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

Musicglue Poetry In Telegrams  – our e-shop: CDs, badges – NEW!

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

 

 

 

 

Reklamy

Komentáre sú uzavreté.