Paradise Lost a Pallbearer – pár postrehov z koncertu (Blog Post No. 200)

11. októbra 2017 bratislavský Randal opäť prilákal niekoľko stoviek metalistov. Nejdem sa púšťať do nejakej špeciálnej recenzie, ale opäť aspoň pár postrehov z celej akcie…

Úvodný set Portugalcov Sinistro so speváčkou Patriciou Andrade som síce nezachytil celý, ale rozhodne ma nijako neurazil, aj keď som asi čakal trochu viac.

Pallbearer (USA) nemali práve ideálny zvuk, ale napriek tomu podali veľmi dobrý výkon a Brett sa ukázal ako výborne intonujúci spevák. Po koncerte som sa s chalanmi aj trochu porozprával a sú to naozaj pohoďáci s nohami na zemi.

 

 

IMG_1138cb

Johny (Poetry in Telegrams) & Brett (Pallbearer)

 

IMG_1135a

Johny (Poetry in Telegrams) & Mark (Pallbearer)

 

 

To k Paradise Lost (UK) bol prístup nulový. 2-3 minúty pred začiatkom vyšli všetci naraz rovno k pódiu a nikde a pri nikom sa nezastavovali. Našťastie, odohrali veľmi slušný koncert s mnohými hitmi a po zvukovej stránke to bolo tiež OK, až na Nickov mikrofón, ktorý občas chytal spätnú väzbu. Mňa potešili predovšetkým staré songy – kultová As I Die, skoro depešácka One Second či podmanivá Shadow Kings. Približne 90-minútovú show ukončili “muži v čiernom” staršou piesňou Say Just Words, no ani nové veci neznejú zle a kiežby každá kapela bola na tom po toľkých rokoch na scéne aspoň tak, ako Paradise Lost.

 

 

Prečítajte si aj minulý blog post. 🙂

 

————————————————————————–

Sledujte všetky naše stránky:

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Ako získať CD Poetry In Telegrams – how to order our CDs

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.