U Poetry in Telegrams sa opäť niečo deje (Blog Post No. 191)

Niečo sa deje a niektorí možno tušíte, čo… 🙂 

fb_melancholy_pozadie2

Asi ste postrehli, že k aktuálnej doske POETRY IN TELEGRAMS – Melancholy, ktorá bola nominovaná na Radio_Head Awards, ešte nie je žiadny oficiálny videoklip. To sa však čoskoro zmení. Všetko sa včas dozviete. Zrekapitulujme si zatiaľ doterajšie videoklipy, ktoré tvoria seriál.

 

1. Juliet and Romeo

Séria začala v r. 2014 piesňou Juliet and Romeo. Réžia: Jakub Šteinecker. V hlavných úlohách sa predsatvili Gregor Hološka a Eliška Harnúšková. Ústredná postava, svojrázny vedec a lekár, stretáva prvú zo zvláštnych žien, ktoré sa mu pletú do cesty…

 

 

2. Miracles

V druhom príbehu (2015) náš hrdina nájde v lese jazernú vílu, ktorá však nie je práve priateľská. V hlavnej ženskej úlohe Nikoleta Kováč, dnes známa blogerka. Réžia: Jakub Šteinecker.

 

 

3. Stargazing

Tretí diel série (2016) opäť pod taktovkou Jakuba Šteineckera. Ďalšou ženou vstupujúcou na scénu je Super Woman, ktorú si podivínsky polyhistor pamätá ešte z detstva. V tomto klipe si zahrala aj známa modelka Vanda Dita Gallo a detský herec Miško Oslej.

 

 

Ak sa vám náš seriál páči, lajknite jednotlivé časti, nastavte si odoberanie nášho YouTube kanálu a tešte sa na štvrtý diel. Ďakujeme, že ste s nami. 🙂

 

————————————————————————–

Sledujte všetky naše stránky:

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Ako získať CD Poetry In Telegrams – how to order our CDs

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.