Sme vo všetkých slovenských hudobných časopisoch! / We’re in all Slovak music magazines! (Blog Post No. 113)

Rozumej: v oboch! 🙂 Áno, trochu humorné konštatovanie, ale je to tak. 🙂 O žiadnych ďalších časákoch na Slovensku neviem. Ak ešte nejaké sú, dajte tip.

Mali sme tu kedysi Populár (dnes je Nový Populár), spomínam si rád aj na Uragán (v máji 1993 tam vyšla recenzia na môj prvý štúdiový album s kapelou Diadem), na slovenský Metal Hammer (takisto sme tam mali výborné recenzie), plus ešte dajaké ďalšie metalové plátky a fanziny. Dokonca aj v niektorých iných časopisoch bývali pravidelné rozsiahle hudobné rubriky (pamätám si napr. na Mladé rozlety).

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nový Populár & Rock Hard

 

Dnes nám teda zostali dva normálne hudobné časopisy, ktoré sa zaoberajú i rockovou muzikou (možno ešte niektoré špecifické žánre majú svoje vlastné magazíny, neviem). Oba práve prichádzajú s novým číslom a v oboch sú veľké články o POETRY IN TELEGRAMS. Som rád, že aj týmto spôsobom sa tu  niekto stará o slovenskú muziku a jej propagáciu. Samozrejme, máme tu tiež rôzne internetové stránky a magazíny, ale vravím teraz o tlači.

Ak si otvoríte Nový Populár č. 1/2016 (obálka so zosnulým Ďurom Černým), nájdete článok o našom aktuálnom EP The Phases od Tomáša Ilečka. Minulý rok naše debutové EP dokonca tvorilo prílohu čísla 2/2015.

Cez víkend dal na svoju stránku obálku nového čísla (so speváčkou z Walls of Jericho) i časopis Rock Hard. V útrobách aktuálneho čísla apríl – máj 2016 by ste si mali prečítať rozhovor so mnou a nájsť plagátik POETRY IN TELEGRAMS, ktorý fotila Werdza.

Prajeme príjemné čítanie a naozaj si občas kúpte hudobný časopis, pretože o chvíľu nám na Slovensku nezostane ani jeden a to by bol trošku trapas… 🙂

 

————————————————————————–

Sledujte všetky naše stránky:

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams – our official website

FB stránka Poetry In Telegrams – our Facebook

Ako získať CD Poetry In Telegrams – how to order our CDs

Bandcamp Poetry In Telegrams – our Bandcamp, MP3, CDs

YouTube-kanál Poetry In Telegrams – our videos

Twitter Poetry In Telegrams  – our Twitter

Blog Poetry In Telegrams – our blog

Bandzone Poetry In Telegrams – our Bandzone

 

 

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.