Žena a muž z klipu Miracles

Singel/videoklip Miracles je už v éteri (premiéra bola 30. 6. 2015 cez FB-stránku hudobnej relácie Headbanger_FM), takže nastal čas predstaviť aj ďalších dvoch hercov. 🙂

 

nikoleta_miracles

Nikoleta Kováč

Ženu, nový zvláštny prípad, s ktorým sa stretne podivínsky doktor (Gregor Hološka), hrá modelka a herečka Nikoleta Kováč (23). Pochádza z Piešťan, no v poslednej dobe pracovala ako profesionálna modelka najmä v zahraničí (Peking, Singapur, Bangkok, Bombaj alebo Mexiko). Zahrala si v seriáloch (Súdna sieň) i reklamách (pre značky Lakmé či Eucerin). Momentálne žije v Bratislave a okrem modelingu sa venuje copywritingu, písaniu a svojmu blogu o vegánstve Raw Mother&Daughter.

 

andrej_miracles

Andrej Kothaj

Muža, ktorého sme v scenári nazvali “stalker”, si zahral Andrej Kothaj (27) zo Slovenského Grobu. Herectvu sa vždy venoval len amatérsky. Najskôr v prostredí historického šermu (v rokoch 2004 až 2011 pôsobil v Šermiarsko-divadelnej spoločnosti Argyll a v SHŠ Vargar) a neskôr hral v niekoľkých krátkych filmoch Jakuba Šteineckera a Martina Zvonára. Občas sa ocitne v úlohe modela. Momentálne je na voľnej nohe.

(Foto: archív hercov)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Videoklip Miracles, v ktorom si obaja herci zahrali, je singel z debutového EP POETRY IN TELEGRAMS – Songs For Desperate Lovers. Objednávky CD priamo na poetryintelegrams@gmail.com. Vďaka za support!

 

Oficiálna webová stránka Poetry In Telegrams

FB stránka Poetry In Telegrams

Ako si objednať CD Poetry In Telegrams – Songs For Desperate Lovers

 

Reklamy

Komentáre sú uzavreté.