Koncept debutového CD Poetry In Telegrams

Už len niekoľko dní a prvé CD by som mal mať na stole. 🙂 Postupne prezradím všetky dôležité informácie, ale pekne po poriadku… Dnes pár slov k samotnému konceptu.

Na CD, resp. EP nájdete výhradne moje songy nahraté s Thomasom Langom (bicie sa nahrávali priamo v jeho štúdiu v USA), pod zvukárskou taktovkou Rolanda Grapowa (v Grapow Studios vznikli gitary, spevy i samotný mastering). Pôjde teda o slovensko-rakúsko-americko-nemeckú spoluprácu. 🙂 Na minialbume nájdete piesne, ktoré už poznáte z oficiálnej webovej stránky projektu, ale takisto novinky, ktoré doteraz nikto nepočul. Bonusom na CD bude prvý videoklip Juliet And Romeo.

DSC_2112 COVER 1jpg

Thomas Lang (AUT/USA), ktorý nabubnoval debutové CD Poetry In Telegrams

 

Informácia o nahratí albumu Poetry In Telegrams je už aj v NEWS na oficiálnej Thomasovej stránke. Ak ste doteraz nevedeli, kto je tento pán, snáď vám niečo napovie nielen jeho webovka, ale takisto jeho video blog z minuloročného turné s jedným z najbrilantnejších rockových gitaristov súčasnosti, Paulom Gilbertom.

Thomas Lang je taktiež držiteľom desiatok cien: Najlepší štúdiový bubeník – 1999 a 2001 (časopis Rhythm), Najlepší bubeník – 2002 (Drums And Percussion), Najlepší bubeník – 2004 (Drummer), Najlepšie bubenícke video/DVD – 2005 (Drum!) atď.

Záujemcovia o CD nás môžu aj naďalej kontaktovať cez FB (https://www.facebook.com/poetryintelegrams),  e-mail (poetryintelegrams@gmail.com), telefonicky či osobne.

Komentáre sú uzavreté.