Juliet and Romeo

Čo povedať takto na úvod?

Keď som si ako štrnásťročný kupoval svoju prvú elektrickú gitaru, nenapadlo mi, že o niekoľko rokov neskôr sa mi postupne splní viacero veľkých muzikantských snov. Naša generácia sa držala dosť pri zemi, neboli veľké možnosti realizácie a mnohé končilo iba v rovine snívania. Našťastie, niektoré veci sa dejú akosi mimo nás, niekedy až zázračným spôsobom, a toto mám na živote skutočne rád.

Takto “náhodne” prišlo i k mojej spolupráci s jedným z najlepších bubeníkov sveta Thomasom Langom (Rakúšan žijúci v USA) a nemeckým producentom Rolandom Grapowom, ktorého si všetci pamätajú najmä ako gitaristu metalovej skupiny Helloween.

Thomas tiež navyše v týchto dňoch vydáva nový album svojho projektu Stork, v ktorom hrá na gitare Shane Gibson, známy zo spolupráce s kapelou Korn či Jonathanom Davisom.  Takisto vďaka nemu sa mi podarilo zrealizovať nahrávanie mojich vlastných skladieb.

Na úvod hádam stačilo, takže teraz si už na http://www.poetryintelegrams.com v pokoji počúvnite môj prvý singel, ktorý som nazval po konzultácii so Shakespearom Juliet and Romeo. 🙂

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.